ПриватБанк, Укргазпромбанк, Фінанси і Кредит, Дельта банк та інші припинили продаж іноземної валюти навіть за попереднім замовленням

Реалізацію іноземної валюти за заявками призупинили ще більше великих фінустанов.

Київські банки перестали продавати долари за попереднім замовленням, як це було раніше. Зокрема, цієї послуги немає у ПриватБанку, Укргазпромбанку і Фінанси і Кредит, які припинили продаж долари.

Немає іноземної валюти й у Дельта банку, де також встановили обмеження з видачі готівки на рівні 50 гривень на день, сказав адвокат Ростислав Кравець.

Як і в інших фінустановах, тут валюту можна купити тільки після того, як хтось здасть її в касу, повідомили представники банку.

Крім того, за словами Кравця, вже четвертий місяць не видають гроші і в банку Київ. “Так практично скрізь, навіть при отриманні коштів у гривнях в збанкрутілих банках”, – зазначив Кравець.

При цьому поки що долари можна замовити у відділеннях Райффайзен Банку Аваль – в еквіваленті на рівні 3 тисяч гривень, який раніше встановив Нацбанк.

За прогнозами експерта, ситуація на фінансовому ринку України буде тільки погіршуватися. “Можуть взагалі зупинити продаж валюти в банках – може бути все що завгодно, але подібні дії тільки підірвуть довіру як до банків, так і держави в цілому”, – сказав Кравець.

Як уже повідомлялося, ще на початку листопада було складно купити долар, який різко подорожчав, – киянам доводиться шукати валюту в десятках відділень протягом кількох днів.

Published by

UA-News

Усі цікаві новини

напишіть ваш коментар