Трудовий колектив ПрикарпатЗахідтранс вийшов на масові акції протесту проти рейдерського захоплення підприємства

Трудовий колектив дочірнього підприємства ПрикарпатЗахідтранс у складі понад 1300 осіб в понеділок, 29 грудня, вийшов на “масові акції протесту проти рейдерського захоплення підприємства”. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДП ПрикарпатЗахідтранс.

За інформацією прес-служби, захоплення відбувається протягом останніх двох тижнів за активної участі вищих посадових осіб держави.

Акції протесту працівників відбуваються у Києві перед головними адміністративними будівлями столиці, а також у Рівному, де, власне, відбуваються спроби фізичного захоплення приміщень компанії невідомими людьми за підтримки підрозділів міліції.

“Уже кілька тижнів всі працівники нашого підприємства живуть зі страхом за свою подальшу долю. Ми бачимо, як рейдери, використовуючи незаконні рішення судів, намагаються відібрати у людей роботу, залишити більше 1300 сімей без засобів до існування. Ми вже оскаржимо ці рішення в касації. все що ми хочемо – чесно працювати, жити за законом. Вся країна бачила, як припинили свою роботу нафтові компанії в Одесі, Василькові та Херсоні. Очевидно, хтось вирішив, що ми повинні бути наступними”, – заявив керівник підприємства Чаба Кемпл.

Працівники держпідприємства висувають три основні вимоги: зупинити рейдерське захоплення підприємства людьми в погонах; дочекатися рішення Вищого господарського суду за касаційною скаргою, яку подало підприємство; зупинити втручання держави в роботу підприємства.

У прес-релізі компанії також зазначено, що два дні тому 30 озброєних молодих людей захопили станцію з перекачування нафти іншого підприємства, Укртранснафти, посилаючись на рішення Рівненського суду про передачу нафтопродуктопроводу ПрикарпатЗахідтранс у власність Фонду держмайна.

“Зрозумівши, що помилилися станцією, нападники намагалися сховатися, проте 15 осіб були затримані міліцією за планом Перехоплення”, – зазначено в повідомленні компанії.

Автори прес-релізу стверджують, що їм відомо про фігурування в показаннях затриманого народного депутата з провладної коаліції, ім’я якого не розголошується в інтересах слідства.

“Тиждень тому цей же нафтопродуктопровід намагалося забрати у своє управління дочірнє підприємство Міністерства енергетики ДП Понпей, яке разом з іншим дочірнім підприємством Укртранснафтопродукт протягом останніх місяців було задіяне в захопленнях Одеського НПЗ, Васильківської нафтобази та Херсонського нафтоперевалочного комплексу”, – йдеться в прес-релізі.

Дочірнє підприємство ПрикарпатЗахідтранс – єдине в Україні підприємство, яке транспортує світлі нафтопродукти трубопроводом. 100% активів ДП належить Російській Федерації.

Транзит російських світлих нафтопродуктів здійснюється по території Житомирської, Рівненської, Тернопільської, Львівської, Закарпатської областей України.

Published by

UA-News

Усі цікаві новини

напишіть ваш коментар