Корупційні політики України посилюють народний гнів і штовхають українців на нові барикади

27 грудня донька народного депутата колишнього прем’єра Юлії Тимошенко 34-річна Євгенія вийшла заміж за бізнесмена Артура Чечоткіна, 32 роки. Весілля гуляли в спорткомплексі “Олімпійський” у центрі Києва. На 8 годин орендували зал “Олімпійський дворик” площею 901 кв. м. Заплатили близько 50 тис. грн.

— Все дела отложили, чтобы сегодня на выставку сходить, а вы нас не пускаете, — по обіді на вході до “Олімпійського” обурюються двоє жінок, на вигляд років по 60.

Прийшли на виставку хутра й товарів легкої промисловості. Через весілля Євгенії Тимошенко її закрили без попередження. Також охоронці не пропускають до музеїв досягнень братів Кличків та “Динамо-Київ”.

— Награбили денег — теперь жируют. В стране война, а они пир закатили, — каже жінка.

За декілька хвилин перед в’їздом зупиняється чорний джип. Виходять двоє високих чоловіків у чорних пальтах. Охоронець схрещує руки перед ними — показує, що проїхати не зможуть.

— Мы здесь офис снимаем, приехали на работу, — пояснює лисуватий в окулярах. — Только документы хотим забрать.

— Меня это не волнует, — охоронець закриває перед ними ворота. Говорить через ґрати на паркані. — Сказали никого не пропускать.

Чоловіки тупцюють перед входом, телефонують. Сідають у машину, їдуть геть.

— Раньше на выходных в “Олимпийский” ­полно людей приходило, — розповідає охоронець. — Это впервые все на территории закрыли. За деньги люди готовы выполнить любой каприз.

Вхід до “Олімпійського дворика” прикрасили бежевою драпірованою тканиною. Обабіч стоять по дві півметрові вази з рожевими й білими квітами. Між ними — скульптури чоловіка й жінки з білого мармуру. З боку метро Олімпійська перед входом повісили 3-метровий банер із білої тканини. Щоб захистити гостей від сторонніх очей.

— Помещение оформили в итальянском стиле, — розповідає водій білого мікроавтобуса. Привіз мішки з харчовим льодом. — Внутри на стенах повесили декоративные баннеры, имитирующие кирпичную кладку и арочные окна. Зал украшен цветами.

О 14.00 на свято з’їжджаються артисти. Охоронець просить показати документи, щоб звірити їхні прізвища за списком.

— Гостей не так уж много будет, — каже. — Кто-то пустил слух, что тысяча приедет. Нет, будет значительно меньше.

Артисти переважно спілкуватися відмовляються.

— Ми з ансамблю “Київська камерата”, — каже немолодий чоловік у чорній дублянці зі штучної шкіри. — Гратимемо класичну музику. А потім — кілька номерів для молодих. Під них вони виконають перший танець.

Близько 16.00 під’їжджають гості дорогими авто: джипами, “Мерседесами”, “Тойотами”. Багато машин мають номери Верховної Ради та Дніпропетровська, де народилися батьки Євгенії. На сходах під поручнями запалюють зо два десятки свічок. Колони на вході підсвічуються синім.

— Пришел поздравить дочку Тимошенко, но, наверное, не получится, — каже киянин 63-річний Валентин Борисович. — Когда за Карра выходила, ездил в Выдубицкий монастырь. Людей полно было. Все на нее могли посмотреть. А на этот раз и близко не подпускают. Наверное, переживает, чтобы не сглазили.

На весіллі побувало близько 200 гостей. Їх розважали співачки Тіна Кароль та італійка Інгрід.

Євгенія Тимошенко і Артур Чечоткін познайомилися влітку 2010 року на вечірці з нагоди відкриття нічного клубу в одеському курортному районі Аркадія.

Одеса — рідне місто Артура. Його батько Леонід мав там бізнес — будував і продавав нерухомість. ­1995-го через конфлікт із рекетом перевіз сім’ю до родичів у Нью-Йорк. Артур Чечоткін володіє рієлторською компанією там. Кажуть, стартовий капітал для бізнесу отримав від батька. На його ім’я зареєстровані сім квартир у Нью-Йорку.

До того, як Артур почав зустрічатися з донькою Тимошенко, в Одесі мав колекторську фірму, — розповідає її колишня працівниця. — Особисто його ми не знали. Приїздив, передавав гроші на зарплату й усе. Останню платню довелося вибивати.

Про роман Артура та Євгенії почали говорити 2012-го, коли Чечоткін став супроводжувати Тимошенко в поїздках за кордон. Для нього цей шлюб — перший. Донька екс-прем’єрки 2005-го одружилася з британським рок-музикантом Шоном Карром, якому зараз 46 років. 2012-го розлучилися. Після розподілу спільного майна Євгенія отримала ресторан у Києві та половину будинку в Дніпропетровську. Повернула дівоче прізвище — Тимошенко.

У серпні позаторік Шон Карр женився на 32-річній британці Мері Хілл.

63 тисячі гривень виклала Євгенія Тимошенко за святкування 30-річчя Артура Чечоткіна в серпні 2012-го. Для вечірки орендувала теплохід “Едем” у Києві.

Published by

UA-News

Усі цікаві новини

напишіть ваш коментар