Добряче пошарпаний бєня-коломойський пропихнув свою людину на посаду директора аеропорту “Львів”

бєня-коломойський

Міністерство інфраструктури призначило в.о. директора аеропорту “Львів” Дмитра Шинкарчука, який раніше працював комерційним директором “Авіаліній Харкова”, а до цього очолював комерційний напрямок МАУ.

Як повідомляє прес-служба Мінінфраструктури, Шинкарчук був одним з фіналістів заблокованого конкурсу на пост глави аеропорту. Тому поки не буде проведений новий конкурс, він керуватиме аеропортом в якості виконуючого обов’язки. Серед завдань, які поставило міністерство перед Шинкарчук, – погашення боргу за будівництво злітної смуги та трансформаторній підстанції, повноцінне введення в експлуатацію технічної інфраструктури аеропорту та залучення нових авіакомпаній.

Напередодні МІУ повідомило, що Державіаінспекції запропонувала відкрити рейси до Львова цілому ряду європейський бюджетних авіакомпаній: Ryanair, EasyJet, WizzAir Hungary, Vueling Airlines, Meridiana Fly, Air Berlin, Germanwings, Norwegian Air Shuttle.

“У аеропорту” Львів “- фантастичний потенціал, це безумовно аеродром європейського рівня. Ми вважаємо, що аеропорт має всі шанси реалізувати цей потенціал вже найближчим часом. На початку квітня ми відкрили небо над Львовом і оголосили про одностороннє зняття обмежень українською авіаційною владою для авіакомпаній. Призначення нового керівника – це наступний крок до того, щоб аеропорт запрацював на повну потужність“, – заявив міністр Андрій Пивоварський.

Нагадаємо, що аеродром “Львів”, який розташований в 6 км на південь від центру міста, був реконструйований до Євро-2012. Тоді був побудований новий аеровокзальний комплекс площею 39 тис. кв. м.

До останнього часу гендиректором аеропорту був Ростислав Веселов.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

Published by

UA-News

Усі цікаві новини

напишіть ваш коментар