Греція іде до дефолту, МВФ відмовив їй у наданні відстрочки на виплату боргів в травні

МВФ - Греція

Глава МВФ Крістін Лагард порадила грецьким політикам зосередитися на роботі з планування реформ в економіці.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) відмовив Греції у наданні відстрочки на виплату боргів в травні, пославшись на відсутність продуктивних результатів у таких випадках. Про це пише газета FT з посиланням на главу фонду Крістін Лагард.

Лагард заявила, що пояснила політику фонду міністру фінансів Греції Янісу Варуфакісу, після того як Афіни в квітні звернулися з неофіційним запитом про відстрочення виплат.

“Керівництво МВФ не надавало відстрочок за платежами вже 30 років. Нам вдалося роз’яснити політику фонду щодо таких процедур та надати пану Варуфакісу історію таких прецедентів”, – цитує газета директора фонду, яка виступала на прес-конференції у Вашингтоні.

Лагард додала, що радить грецьким політикам зосередитися на “нудній” технічній роботі з планування реформ в економіці, замість того щоб сподіватися на гучну політичну угоду, яка розблоковує для Афін нові позики.

Водночас глава грецького мінфіну заперечує, що звертався з подібним запитом, пише видання.

Греція планує 24 квітня домовитися з кредиторами про проміжну угоду, за якою продовжиться фінансування країни до досягнення домовленості про реструктуризацію боргу. Греція не отримала ще 7,2 мільярда євро в рамках чинної програми допомоги.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Греція готується оголосити дефолт щодо державного боргу, якщо не зможе досягти угоди з міжнародними кредиторами до кінця квітня.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

Published by

UA-News

Усі цікаві новини

напишіть ваш коментар