Укрсоцбанк звернувся до всіх вищих органів влади України за захистом від суддівського свавілля

суддівське свавілля

Укрсоцбанк (UniCredit Bank, Київ) звернувся до Генеральної прокуратури України (ГПУ), Вищої ради юстиції, комітет з питань правової політики та правосуддя та комітет з питань запобігання та протидії корупції Верховної Ради України, а також до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за захистом від суддівського свавілля, повідомляється в прес-релізі банку.

“Враховуючи складну ситуацію, яка зараз склалася в країні, враховуючи відчай суспільства і рівень його недовіри до судової влади, особливо важливо докласти всіх зусиль для припинення випадків суддівського свавілля, позбавити таких суддів можливості надалі спекулювати нормами права у власних інтересах, а також притягнути винних осіб до відповідальності та оновити судову владу “, – йдеться у зверненні.

Так, банк наводить приклад розгляду цивільної справи №718 / 3111/14-ц у Чернівецькій області, де суддя відверто не дотримується не тільки вимог процесуального законодавства, а й ігнорує норми Конституції України та практику судів в аналогічних справах.

“Банк подав понад 15 клопотань, покликаних встановити обставини справи – зокрема, щодо витребування оригіналів документів, особистої участі позивача, проведення експертиз. При цьому суддя Тетяна Олексюк з формальних причин відмовляє в задоволенні всіх клопотань”, – йдеться у зверненні.

Укрсоцбанк заснований в 1990 році. UniCredit Bank Austria AG до січня 2015 володів 37,3533% акцій банку, ПрАТ “Ферротрейд Інтернешнл” – 35,5811%, UniCredit SpA – 26,479%.

За даними Нацбанку України, на 1 січня 2015 року з розміром активів Укрсоцбанк займав 6-е місце (48,258 млрд грн) серед 158 діючих фінустанов.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

Published by

UA-News

Усі цікаві новини

напишіть ваш коментар