Рейтингове агентство Fitch Ratings знизило рейтинг Укрексімбанку до рівня “дефолт видається неминучим”

Дефолт

Держбанк прострочив деякі боргові виплати.

Рейтингове агентство Fitch Ratings знизило рейтинг дефолту емітента за зобов’язаннями в іноземній валюті АТ Державний експортно-імпортний банк України “Укрексімбанк” до “RD” (restricted default) з “С” (дефолт видається неминучим).

Рівень “RD” позначає, що емітент не провів своєчасні платежі (з урахуванням застосовного пільгового періоду) за деякою, але не всієї основної частини зобов’язань і продовжує проводити виплати за іншими видами зобов’язань.

Рейтингове агентство прийняло таке рішення після оголошення фінансовою установою про відстрочення на 3 місяці погашення облігацій на підставі угоди з власниками паперів. Це перший крок до проведення перепрофілювання випуску.

Рейтинг банку може бути переглянутий після завершення переговорів з кредиторами, йдеться в повідомленні. Інші рейтинги банку агентство не змінило.

Як повідомлялося, обіг облігацій “Укрексімбанку” з терміном погашення в квітні 2015-го продовжено на три місяці – до 27 липня 2015 року, відповідне рішення було прийнято більшістю голосів на зборах власників єврооблігацій банку.

Банк запропонував власникам єврооблігацій на $750 млн з погашенням 27 квітня 2015-го продовжити в якості наступного кроку кінцевий термін погашення бондів на сім років і підвищити ставку купона.

У зверненні також перебувають єврооблігації “Укрексімбанку” з погашенням в 2016 році на $125 млн і з погашенням в 2018 році на $600 млн.

Як відомо, згідно з вимогами МВФ, Україна має завішені переговори про реструктуризацію боргів уже в травні, інакше виділення другого траншу за кредитною програмою EFF опиниться під загрозою.

Місія МВФ, за словами прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, прибуде в Україну 29 травня.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

Published by

UA-News

Усі цікаві новини

напишіть ваш коментар