Відома соціальна мережа видаляє фотографії, які показують правду про терористів

терористи

Голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль повідомляє, що адміністрація Fb заблокувала на три дні його сторінку у цій соціальній мережі.

«Fb вдруге видалив моє головне фото й заблокував сторінку на три дні. Видно, хтось із сєпарів ототожнив себе з написом на машині й поскаржився на мене у Fb, який аж через півроку видалив фото з поясненнями, що воно начебто не відповідає стандартам соцмережі. Скажу на це так: те, що на мене скаржаться всякі симпатики «русскага міра», не дивно, мені на них наплювати. Дивно те, що Fb ведеться на це», – повідомив Москаль у понеділок, 4 травня.

За словами Геннадія Москаля, фото, через яке заблокували його сторінку, зроблене у Кримському Новоайдарського району Луганщини у листопаді минулого року.

«Це село біля колишнього 31-го блокпосту на Бахмутці. Так звані козачки та російська регулярна армія обстрілювали його так, як не обстрілювали, напевно, жодне інше село на Луганщині. Тут десятки зруйнованих будинків, загиблі й поранені мирні мешканці. Кримське обстрілюють досі, позавчора бойовики поранили у селі мінометною міною 74-річну бабусю, яка просто сиділа в себе в дворі. Військова машина з написом про сєпарів стояла в протитуберкульозному диспансері на околиці Кримського», – додав Геннадій Москаль.

Адміністрація Fb наразі це повідомлення не коментувала.

Як повідомляла ПравдаUA бойові дії на Донбасі тривають з квітня 2014 року.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

Published by

UA-News

Усі цікаві новини

напишіть ваш коментар